trendy dergisi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
trendy dergisi

İlk ve Tek Trendy Fan Sitesi

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

kore fanlığı

2 posters
YazarMesaj
sule02
Yeni Üye
Yeni Üye
sule02

Kadın
İş/Hobiler : öğrenci
Lakap : kore fanı

kore fanlığı Empty
MesajKonu: kore fanlığı   kore fanlığı EmptyÇarş. Ocak 16, 2013 6:10 pm

Selam Trendy. Trendy dergisini 4 hafta önce keşfettim. Kuzenlerim öğrettiler.Ben en büyük kore fanlarından biriyim... Öğrendiğimde hemen aldım ilk aldığımda okula götürdüm çok büyük bir hataydı. Sınıftakıler çok kıskanç oldukları için yırttılar ben de sonradan farkına vardım ama artık çok geçti.Çok üzüldüm.Sonra her hafta almaya başladım. Ama içinde tanıdığım fazla koreli yok. Bu hafta sizden bir ricam var. Dergiye iki tane koreli posteri koyun bunlardan biri Lee Min Ho diğeri ise Lee Hong Ki olsun. Bunu sizden rica ediyorum. Bu iki kişinin büyük boy posterini lütfen yayımlayın. Me u kam sa ham ni da...(Teşekkür ederim...) Embarassed
Gizemkhj
Yeni Üye
Yeni Üye
Gizemkhj

Kadın
İş/Hobiler : k-pop düşkünü
Lakap : koreli çinli japon minnoş

kore fanlığı Empty
MesajKonu: Geri: kore fanlığı   kore fanlığı EmptySalı Kas. 05, 2013 7:14 pm

gerçekten yırtmalarına üzüldüm ben bantla birleştirirdim Very Happy benım biriktirdiğim bütün posterler kimlik ve sınav giriş belgemle birlikte çaldılar onlara inat fighting !!!!! Very Happy

kore fanlığı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kore sevdama önyargılılar
» kore ile ilgiliii herşey
» KORE BENİM HAYATIM KİM NE DERSE DESİN