trendy dergisi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
trendy dergisi

İlk ve Tek Trendy Fan Sitesi

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

merhaba korefanları !!

2 posters
YazarMesaj
rilakkuma
Yeni Üye
Yeni Üye

merhaba korefanları !! Empty
MesajKonu: merhaba korefanları !!   merhaba korefanları !! EmptyÇarş. Şub. 13, 2013 1:06 am

Öncelikle koreyle ilgili yazılara ve posterle yer verdiğiniz için çook teşekkür ederiz ^^ Biz inspiritler olarak İnfinite posteri çoook istiyoruz , hiç yayınlamadınız.Şimdiden teşekkür eder ve tüm korefanlarını 'Rilakkuma' sayfamıza bekleriz.( facebook.com/rilakkuma.hn )
Leeminho
Yeni Üye
Yeni Üye

merhaba korefanları !! Empty
MesajKonu: Geri: merhaba korefanları !!   merhaba korefanları !! EmptySalı Mart 19, 2013 9:06 pm

Merhaba Trendy!!! Ben kore fanıyım adım Merve 12 yaşındayım İstanbuldan katılıyorum. 2,5 senedir kore fanıyım. Güney Kore'yi aşırı derecede çok seviyorum anlatılmaz. Niye Kore? Derseniz ilk olarak kardeş ülkemiz ve herşeyin bir nedeni olması lazım değil bence. K-pop'u çok seviyorum LEE MİN HO hayranıyım yani bir minozum. En sevdiğim gruplar SS501, SHINEE, SNSD, Big Bang Facebook adresimiz ''oppayla hayat oh ne rahat''

merhaba korefanları !!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» MERHABA HAYAT