trendy dergisi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
trendy dergisi

İlk ve Tek Trendy Fan Sitesi

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

DOSTLUK YA DA ARKADAŞLIK

YazarMesaj
noktam
Yeni Üye
Yeni Üye

DOSTLUK YA DA ARKADAŞLIK Empty
MesajKonu: DOSTLUK YA DA ARKADAŞLIK   DOSTLUK YA DA ARKADAŞLIK EmptyÇarş. Mayıs 22, 2013 10:09 am

Belki de sizde dostun ve arkadaşın aynı manada olduğunu düşünenlerdensinizdir?Etrafınızdaki birçok akranınıza dostum diye hitap edip,tabiykide arkadaşız diyenlerdensinizdir.Hemen bu fikrinizden vazgeçin ;belkide çok kez karşılaşıp göremediğiniz farklardan bahsetmek istiyorum.Unutmayınki,senin canının yanmasını kendi canı gibi üstlenen,sizin karnınız açken o tok olsada aç gibi kıvranan,nereya gitseniz.nereden gelseniz.nereye gidecekseniz yanınızda olan dostunuzdur.Verilenlerin,verilmişlerinasla hesabını yapmadığınız dostlarınıza arkadaşım demeyin asla. Arkadaşınız yanınızda var olmasından mutlu olduğunuz,siz varken sadece var olan , siz yokken herkesin kendine yol aldığı,paylaşımlarınızın kısıtlı olmadığını dediğiniz ama hep bunu hissttiğiniz,her anı değil var olan anları yaşadığınız arkadaşlarınıza dostum demeyiniz. Farkı bilmek size kalıcı dostlar,iyi arkadaşlar kazandırır.

DOSTLUK YA DA ARKADAŞLIK
1 sayfadaki 1 sayfası