trendy dergisi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
trendy dergisi

İlk ve Tek Trendy Fan Sitesi

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

kore ile ilgiliii herşey

3 posters
YazarMesaj
Gizemkhj
Yeni Üye
Yeni Üye
Gizemkhj

Kadın
İş/Hobiler : k-pop düşkünü
Lakap : koreli çinli japon minnoş

kore ile ilgiliii herşey  Empty
MesajKonu: kore ile ilgiliii herşey    kore ile ilgiliii herşey  EmptySalı Kas. 05, 2013 7:38 pm

Merhaba kim hyun joong . b.a.p , bigbang , shinee , juniel , ailee , b2st, mblaq , secret, 2ne1 , boa, miss a , wonder-girls , ss501, teen top , k -hunter , 4 minute , snsd, 2pm , f(x) , sistar .......
kısaca k-pop sanatçılarından ya da gruplarından dergi kapağı hazırlarsanız çok çok çok çok mutlu olurummm
şimdiden teşekkur ederimmmmmm
Kader Bitkini
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: kore ile ilgiliii herşey    kore ile ilgiliii herşey  EmptySalı Kas. 19, 2013 2:48 pm

Merhaba trendy ben koyu bir K.POP hayranıyım ve senden Choi Min Ho-Shınee-F(x)-Nest-Choi sulli ve son olarakda Ekin Koçün posterini yayınlamanı isti,yorum yeni sayıda lütfen trendi birini, hahil olsun yayınla dergini çok seçiyorum 25.11.2013 tarihinin sayısındas yayınlarsdan sevinirim Razz Razz

Melike (Chanyeol)
Yeni Üye
Yeni Üye
Melike (Chanyeol)

Kadın
Lakap : EXO

MesajKonu: Geri: kore ile ilgiliii herşey    kore ile ilgiliii herşey  EmptyÇarş. Ocak 21, 2015 4:00 pm

Merhaba. Ben Melike BTS den Kim Hyung Tae 'nin Posterini Yayımlarmısınız lütfen. Bu dergi benim favorim iyiki var.

kore ile ilgiliii herşey
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» kore fanlığı
» Kore sevdama önyargılılar
» KORE BENİM HAYATIM KİM NE DERSE DESİN