trendy dergisi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
trendy dergisi

İlk ve Tek Trendy Fan Sitesi

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

İYİKİ DOGDUN BEYZOSUM

YazarMesaj
exo-l_minoz
Yeni Üye
Yeni Üye

İYİKİ DOGDUN BEYZOSUM  Empty
MesajKonu: İYİKİ DOGDUN BEYZOSUM    İYİKİ DOGDUN BEYZOSUM  EmptySalı Mart 17, 2015 2:33 am

Evett.. 25 Mart Three B. One S. üyesi olan Beyza'nın doğum günü. Grubumuzun trip atmakla sorumlu kişisi, Trip Kralımız :d Askw belki uzun zamanden beri tanışmıyoruz ama uzun zamandır tanıdğım çoğu kişiye bedelsin. Mallıklarımı, yaptığım iğrenç esprilere saatlerce dinleyebilen tek varlıksın Very Happy Korelilerden bahsettiğim zaman -her zaman- anlamadığın halde dinleyebilen tek kişisin. Omzunda ağladığım ilk ve son arkadaşımsın. Bir birimizle geçirebileceğimiz son 3 ayımız kaldı. Sonra hepimiz farklı okullar farklı sehirler. Bir birimizden ne kadar uzakata olursa olalım bir birimizi unutmak yok. Sen ne kadar cokk sevdiğimi anlatmaya gerek yok biliyosun zaten. İyiki doğmuşsun Beyzoş. İyiki benim arkadşımsın.İyiki Three B. One S. üyesisin...<3 Bir birimizi unutmak yok tamam mı ? Çunku ben bizi çok seviyorum hadi gidelim Osman :d

İYİKİ DOGDUN BEYZOSUM
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İYİKİ DOĞDUN PARK JUNG MİN ♥ :)