trendy dergisi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
trendy dergisi

İlk ve Tek Trendy Fan Sitesi

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Utandıran Anlar

3 posters
YazarMesaj
B_u_s_E
Admin
Admin
B_u_s_E

Utandıran Anlar Empty
MesajKonu: Utandıran Anlar   Utandıran Anlar EmptyÇarş. Ekim 22, 2008 6:25 pm

Yanlış anlaşılma
Sevgilimle sınıfta oturuyorduk. Konuşurken bana doğru yaklaştı. Ben de öpecek zannettim ve ilk hamleyi yapıp onu dudağından öptüm. Meğer yüzümde bir şey varmış ve ona bakıyormuş. Bunu söyler söylemez utancımdan yerin dibine girmek istedim.
Sinem, 15

Hıçkırık sorunu
Bir gün sınıfta fen dersi işliyorduk. Öğretmen de notları girmek için bilgisayara geçti. Biz de kendi çapımızda eğleniyorduk. Sonra öğretmen derse başladı. O sırada öyle şiddetli hıçkırdım ki yer yerinden oynadı! Bu bir kere başıma gelse iyi ama o gün tam 15 dakika üst üste hıçkırdım. Sınıftakiler her hıçkırışımda ya gülüyorlardı, ya da dönüp bana bakıyorlardı.
DadLu qız, 13

“Donduk kaldık”
Aycan’la ben teneffüste tuvalete gittik. Gittiğimizde her şey normaldi. Aycan bütün tuvaletleri boş zannetmişti ve tesadüfen bir kapıyı açtı. İçeride 8’inci sınıfa giden bir kız vardı ve kız külotlu çorabını toparlarken kapı açılınca dondu kaldı. Aycan o şaşkınlıkla kapıyı bırakıp duvara doğru döndü ve kız sadece beni gördü! Biz Aycan'la yerin dibine girdik ve o kızı görünce hala kaçıyoruz.
Senem-Aycan, 13

Yanlış tribün
Ben fanatik Fenerbahçeliyim. O gün ağabeyimle ilk kez maça gitmiştik ve çok heyecanlıydım. Ağabeyim beni bir tribüne oturttu ve gitti. Bir baktım herkes formama bakıp; “Burada ne işin var” deyip duruyor. Sonradan fark ettim ki; ağabeyim beni sinir etmek için yanlış tribüne oturtmuş. Bunu fark eder fark etmez hemen doğru tribüne gittim. O anı asla unutamam.
Fanatik FB’li, 15

“Şortumu görmeyen kalmadı”
Bir gün İngilizce öğretmenimiz bana elindeki kağıdı vererek; "Şunları tahtaya yaz" dedi. Ben de; "Tamam" deyip elindeki kağıdı aldım. Boyum yetişmediği için parmaklarımın ucunda yükseldim. Erkek arkadaşlarımdan biri bana; "Fazla yükselme, şortun gözüküyor" deyince o an yerin dibine girdim.
Tuğba, 11

Komşunun düğünü
En yakın komşumuzun düğününe gitmiştik. Arkadaşım Nilay, düğün salonunun arka kısmında sevgilisiyle buluştu. Ben de bir an önce konuşmasını bitirip yanıma gelmesini bekliyordum. Tam o sırada Nilay’ın babasını gördüm. Arkadaşıma; “Çabuk gidelim, baban geliyor” dedim. Sevgilisi de o panikle duvardan atlayıp kaçtı. Sonra Nilaya’a; “Kaçarken pantolonum yırtıldı” diye mesaj yolladı. Ben o akşam gülmekten öldüm. Ama arkadaşım sinirinden ağladı!
Çatlak, 18

“Kardeşimin arkadaşları”
Bir gün marketten eve dönerken yukarı çıkmak için asansörün kapısını açtım. Kapıyı açmamla karşıma çığlık atan kızlar çıktı. O şokla ben de çığlık atınca apartmandakiler de dışarı çıktılar. Meğer o kızlar kardeşimin arkadaşlarıymış. Ama onlar gidip de apartmandakiler çığlık atan kişi larak sadece beni görünce yerin dibine girdim!
Aleyna, 15
https://trendy.yetkin-forum.com
esra_ashley
Admin
Admin
esra_ashley

Kadın

Utandıran Anlar Empty
MesajKonu: Geri: Utandıran Anlar   Utandıran Anlar EmptyÇarş. Ekim 22, 2008 6:43 pm

çok güzel paylaşım olmuş ellerine sağlık
https://trendy.yetkin-forum.com
GulcinSiz_AsLa
Yeni Üye
Yeni Üye
GulcinSiz_AsLa

Utandıran Anlar Empty
MesajKonu: Geri: Utandıran Anlar   Utandıran Anlar EmptyPerş. Ekim 23, 2008 2:34 pm

teşekkürler alien

Utandıran Anlar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Utandıran Anlar