trendy dergisi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
trendy dergisi

İlk ve Tek Trendy Fan Sitesi

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

"DVB" jeanler İstanbul'da

YazarMesaj
esra_ashley
Admin
Admin
esra_ashley

Kadın

"DVB" jeanler İstanbul'da Empty
MesajKonu: "DVB" jeanler İstanbul'da   "DVB" jeanler İstanbul'da EmptyCuma Ekim 24, 2008 5:58 pm

Tasarımlarını dünyaca ünlü futbolcu David Backham'ın eşi Victoria'nın yaptığı DVB marka Jeanler İstanbul'da.

Naked , Suadiye ve İstinye Park mağazalarında müşterilerine özenle seçilmiş bir denim yelpazesi sunuyor. Naked’in zengin denim ürün gamında Victoria Beckham’ın markası DVB de yer alıyor.

Fark edilmek için tasarlanmış, seksi ve kışkırtıcı bir denim markası olan DVB, markanın kurucusu Victoria Backham gibi dikkat çekmeyi ve skinny giyinmeyi sevenlere hitap ediyor. Jean’lerin arka cebinde yıldız amblemini kullanan markanın kurucusu Victoria Backham marka ile ilgili şöyle diyor:

“Kendimi bildim bileli jean’i çok severim. Benim kriterlerime göre mükemmel jean bulmak için de çok uğraştım. Kendi aradığım tüm özelliklere de markam için yarattığım koleksiyonda yer verdim. Bunlar; kaliteli kumaş, şık ve terzi dikimi gibi özel dikiş, oturduğunuzda dizde yada belde potluk bırakmaması. Kadınların bu jean’i giydiğinde mükemmel hissetmelerini istiyorum. Farklı stiller ve yıkamalarda DVB jean’lerin vazgeçilmez olacağına inanıyorum…”

"DVB" jeanler İstanbul'da 6224476
https://trendy.yetkin-forum.com

"DVB" jeanler İstanbul'da
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» [b]Acemi Cadı - "Aslında sunucu olmak istiyordum!"[/b]
» 4Yüz - "Hepsi ile ortak yanımız yok"