trendy dergisi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
trendy dergisi

İlk ve Tek Trendy Fan Sitesi

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

KORE BENİM HAYATIM KİM NE DERSE DESİN

YazarMesaj
Gizemkhj
Yeni Üye
Yeni Üye
Gizemkhj

Kadın
İş/Hobiler : k-pop düşkünü
Lakap : koreli çinli japon minnoş

KORE BENİM HAYATIM KİM NE DERSE DESİN Empty
MesajKonu: KORE BENİM HAYATIM KİM NE DERSE DESİN   KORE BENİM HAYATIM KİM NE DERSE DESİN EmptySalı Kas. 05, 2013 7:01 pm

MERHABA BENİM ADIM GİZEM. BEN BİR KOREFANIYIM.OPPAM KİM HYUN JOONG UNNİM AİLEE.
Benim gibi bir çok korefanı kardeşlerim yaşar bunları
Oppanızı gösterdiğinizde ''Kız lan Bu'' tepkisine maruz kalmakdır..
Annenizin uçak terliklerine rağmen sinsice Kore dizinizi izleyebilmekdir.
Kore ye gidebilecekmiyim?'' sözünüze moron arkadaşınız '' Rüyanda görürsün'' lafını duymaktırTelefonunuzdaki Oppanın resmini yeni tanışdığınız birine ''Sevgilimi gördünmü'' diyebilmekdir..
Kore Fanı olmak Korelileri..japonlardan çinlilerden ayırt etmekdir..Siz bilgisayar başında koreliler bakarken işten gelen babanızın keskin öldürücü bakışı ile bakışmanızdır.Televizyonda Kore dizisi olsun diye kendini yırtabilmekdir.
cheers cheers  ama kimi insanlar (kore fanı olmayanlar) bizleri yargılarlar sırf ırkı dili dini farklı insanları sevdiğimiz için bizleri küçük düşürürler
BUNU YAZMAMIN SEBEBİ:!!!ARTIK ŞU AYRIMCILIK DUYGUSUNU BİR KENARA ATIN SEN AYRIMCILIK YAPMAZSAN KİMSE YAPMAZ !!! Bütün korecan kardeşlerim FİGHTİNG

KORE BENİM HAYATIM KİM NE DERSE DESİN
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» kore fanlığı
» Kore sevdama önyargılılar
» kore ile ilgiliii herşey